Lietuvos DAAD klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Renginiai 2006 m. seminaras

2006 m. seminaras

E-mail Print PDF

Programa

"Lietuvos mokslo ir mokymo plėtra bendroje Europos Sąjungos erdvėje"


Seminaro programa

2006 m. gegužės mėn. 19 d.

Vilniaus pedagoginio universiteto aktų salė

 

15:00 – 16:00 Dalyvių registracija

16:00 – 16:15 Vokietijos ambasados spaudos ir kultūros skyriaus vedėjo p. Dirk Roland Haupt sveikinimas

 [Daugiau]

 

Įspūdžiai

2006 m gegužės 19 d. įvyko ketvirtasis metinis Lietuvos DAAD klubo susitikimas-seminaras. Šį kartą buvę DAAD fondo stipendininkai rinkosi Vilniaus pedagoginiame universitete. Seminaro tema „Lietuvos mokslo ir mokymo plėtra bendroje Europos Sąjungos erdvėje“ sudomino daugelį klubo narių. Renginio programa buvo turininga: pranešimai įdomiomis ir aktualiomis akademinei bendruomenei temomis, diskusijos, vakaronė suartino klubo narius.

Seminarą atidarė klubo narė, doc. dr. Grasilda Blažienė. Pasveikinusi svečius, pasidžiaugusi gausiu dalyvavimu, ji suteikė žodį Vokietijos ambasados spaudos ir kultūros skyriaus vedėjui p. Dirkui Rolandui Hauptui. Prisimindamas savo Alma Mater – Lundo universitetą, p. Hauptas pabrėžė universitetų ir jų absolventų bendravimo svarbą ir abipusę naudą pabaigus studijas.

Sveikinimo žodį seminaro dalyviams tarė VPU rektorius akademikas Algirdas Gaižutis. Jis kalbėjo ne tik apie universitetų problemas ir skaudulius, bet ir apie kelius, kaip šias problemas galima spręsti: ryžtingai, drąsiai, saugant universitetų humanistinę dvasią.

[Daugiau]