Lietuvos DAAD klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Renginiai 2011 m. stovykla

2011 m. stovykla

E-mail Print PDF

2011 m. liepos 2-3 dienomis DAAD Informacijos centras Rygoje, Lietuvos DAAD klubas bei Lietuvos, Latvijos ir Estijos alumnai organizavo DAAD vasaros stovyklą Limbažiuose, Gaujos nacionaliniame parke (Latvija).

Stovyklos tikslas - naujųjų DAAD stipendininkų ir DAAD alumnų iš Baltijos šalių susitikimas, pasikeitimas informacija apie studijas, gyvenimą Vokietijoje, kontaktų mugė.

Aprašymas: 2011 m. DAAD vasaros stovykloje Limbažiuose dalyvavo naujieji DAAD stipendininkai bei DAAD alumnai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Kelionė prasidėjo pietumis netoli Rygos. Netrukus DAAD stovyklos dalyviai trumpai sustojo prie Baltijos jūros. Po pietų buvo organizuota ekskursija po Turaidos viduramžių pilį. Vakarinėje renginio dalyje Rygos DAAD Informacijos centro vadovas dr. Till Dembeck stovyklos dalyvius supažindino su studijų Vokietijoje trūkumais bei privalumais iš savo perspektyvos. Artėjant nakčiai skambėjo lietuviškos, latviškos ir vokiškos dainos. Antrą dieną DAAD stovyklautojai susipažino su Cėsio pilies griuvėsiais, vaikščiojo po Cėsio senamiestį, kuriame po bendrų pietų baigėsi trečioji DAAD stovykla.

Už renginio organizavimą Lietuvos DAAD klubas dėkoja Rygos DAAD Informacijos centro vadovui dr. Till Dembeck, DAAD stipendininkei Berlyne Anastasijai Teterevai, už dalyvavimą ir gerą nuotaiką - visiems stovyklos dalyviams, už nuotraukas - prof. Vaidotui Kažukauskui, Daivai Astasevičiūtei, Olgai Lesničenko, Jekaterinai Smirnovai.

Visas renginio nuotraukas galima peržiūrėti "Picasa" svetainėje su kvietimu.