Lietuvos DAAD klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Renginiai 2010 m. stovykla

2010 m. stovykla

E-mail Print PDF

Lietuvos DAAD klubas 2010 m. rugpjūčio 21-22 dienomis Sližiškiuose (Molėtų raj.) surengė antrąją Klubo stovyklą bei naujųjų DAAD stipendininkų iš Lietuvos ir Latvijos krikštynas

Renginio metu stovyklos dalyvius pasveikino Vokietijos Federacinės Respublikos ambasados Lietuvoje Kultūros ir spaudos etašė Jean-Pierre Froehly, Klubo įkūrėjas bei garbės pirmininkas prof. Vaidotas Kažukauskas ir Klubo pirmininkas Daumantas Katinas. Pranešimą apie studijas Vokietijoje perskaitė DAAD stipendininkė Justina Rusteikaitė (Ulmo universitetas).

Po oficialiosios dalies susirinkusieji diskutavo aktualiais studijų, stipendijų, gyvenimo Vokietijoje bei Klubo klausimais, žaidė lauko, stalo žaidimus, irstėsi valtimis, važinėjosi vandens dviračiais. Vakare Molėtų observatorijoje buvo stebimos žvaigždės (mėnulis ir Jupiteris), Vilniaus universiteto poilsio bazėje vyko vakaro muzikinė programa, kepami šašlykai, bendraujama įvairiomis temomis. 

Kitą dieną dalyviai lankėsi Lietuvos etnokosmologijos muziejuje. Stovyklos pabaigoje buvo surengta kontaktų mugė ir pasikeista idėjomis dėl 2011 m. Klubo stovyklos.

NUOTRAUKOS

PROGRAMA (lietuvių kalba)

PROGRAMOS APRAŠYMAS (vokiečių kalba)